Jdi na obsah Jdi na menu
 


BRONZE LIGA

POŘ. NÁZEV  TÝMU P.Z. VÝ. RE. PR. BODY SKÓRE RO
1 BÍLÝ KÁMEN 17 13 1 3 27 133:60 +73
2 HC SLAVOJ OPATOV 17 12 2 3 26 107:63 +44
3 HC VALEO  B 17 11 0 6 22 90:53 +37
4 HC JAWA TEAM B 17 9 1 7 19 80:56 +24
5 HC ROSSI TEAM 17 7 1 9 15 71:78 -7
6 HC KALHOV B 17 7 1 9 15 54:68 -14
7 HC SLABÍ KUSY ČEJOV 17 7 1 9 15 66:83 -17
8 HC KŘEPINY 17 5 1 11 11 54:109 -55
9 HC HERÁLEC 17 4 0 13 8 54:111 -57

 

ROZPIS ZÁPASŮ

KO DAT DEN ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ ROZHODČÍ VÝS.
1 5.9. ST 18,30 B.KAMEN VALEO B KOTEN 4:2
1 5.9. ST 20,15 ROSSI HASIČI SEDLÁČEK 5:1
1 6.9. ČT 20,30 JAWA HERÁLEC ZÁVIŠKA 3:2
1 7.9. PA 20,30 KŘEPINY KALHOV B ZÁVIŠKA 6:4
1 11.9. ÚT 20,30 SLABÝ K. OPATOV HANOUSEK 5:9
2 20.9. ČT 20,30 HERÁLEC KŘEPINY ZÁVIŠKA 3:11
2 21.9. 20,30 KAL HOV B SLABÝ K VANĚČEK 7:3
2 22.9. SO 12,15 OPATOV ROSSI HENDRICH 5:7
2 22.9. SO 17,15 HASIČI B.KAMEN   5:4
2 25.9. ÚT 20,30 VALEO B JAWA B SEDLACEK 4:1
3 26.9. ST 20,15 ROSSI SLABÝ K SEDLAČEK 2:4
3 27.9. ČT 20,30 JAWA B HASIČI ZÁVIŠKA 7:1
3 28.9 PA 20,30 HERÁLEC KALHOV B VANĚČEK 2:3
3 29.9. SO 14,30 KŘEPINY VALEO B HANOUSEK 2:3
3 30.9. NE 20,00 B.KAMEN OPATOV KOTLÍK 10:7
4 3.10. ST 20,15 HASIČI KŘEPINY DANHEL 2:5
4 13.10. So 19,45 SLABÝ K. B.KAMEN HANOUSEK 5:4
4 7.10. NE 9,30 OPATOV JAWA B HENDRICH 3:3
4 7.10. NE 18,15 KALHOV B ROSSI VANĚČEK 3:3
4 7.10 NE 20,00 VALEO B HERÁLEC VANĚČEK 8:4
5 12.10. 20,30 HERÁLEC HASIČI VANĚČEK 12:5
5 13.10. SO 9,30 KŘEPINY OPATOV ZÁVIŠKA 3:7
5 14..10 NE 11,15 B.KAMEN ROSSI VANĚČEK 4:3
5 14.10. NE 14,30 VALEO B KALHOV B DVOŘÁK 8:0
5 14.10. NE 16,15 JAWA SLABÝ K. KOŘÍNEK 6:1
6 19.10. 20,30 OPATOV HERÁLEC VANĚČEK 5:2
6 30.12. NE 11,30 HASIČI  VALEO B KOTLÍK 2:14
6 2.12. NE 9,30  KŘEPINY  ROSSI DAŃHEL 3:9
6 21.10 NE 18,30 KALHOV B B KAMEN ZAVIŠKA 0:2
6 23.10. ÚT 20,30 ROSSI  JAWA B ZÁVIŠKA 4:2
7 24.10 ST 20,15 VALEO B OPATOV DAŃHEL 1:5
7 25.10. ČT 20,30 SLABÍ K KŘEPINY ZÁVIŠKA 5:5
7 26.10. 20,30 JAWA B.KAMEN VANĚČEK 6:10
7 28.10 NE 19,30 HERÁLEC SLABÝ K ZÁVIŠKA 3:1
7 31.10 ST 20,15  HASIČI KALHOV B DAŇHEL 3:6
8 4.11. NE 9,30 B KAMEN KŘEPINY ZAVISKA 11:6
8 4.11. NE 11,15 ROSSI HERÁLEC DAŇHEL 3:6
8 4.11. NE 20,00 OPATOV HASIČI VANEČEK 11:5
8 6.11. ÚT 20,30 SLABÝ K VALEO B VANĚČEK 1:7
8 7.11. ST 20,15 KALHOV B JAWA B VANĚČEK 3:0
9 8.11. ČT 20,30 VALEO B ROSSI ZÁVIŠKA 11:2
9 11.11. NE 11,15 HERÁLEC B. KÁMEN ZAVIŠKA 0:5k
9 11.11. NE 14,30 HASIČÍ  SLABÝ KUS KORINEK 6:4
9 11.11. NE 16,,15 OPATOV KALHOV DAŇHEL 7:2
9 14.11. ST 20,15 KŘEPINY JAWA B ZÁVIŠKA 0:14
               
10 13.12. ČT 20,30 VALEO B B.KÁMEN ZÁVIŠKA 4:3
10 18.11. NE 14,30 HASIČI ROSSI KOŘÍNEK 3:4
10 18.11 NE 16,15 OPATOV SLABÝ K KOŘÍNEK 5:4
10 18.11. NE 18,15 KALHOV B KŘEPINY DAŃHEL 6:3
10 20.11. ÚT 20,30 HERÁLEC JAWA B VANĚČEK 4:7
11 25.11 NE 17,00 ROSSI  OPATOV VANĚČEK 2:8
11 25.11 NE 18,45 SLABÝ K. KALHOV B ZAVIŠKA 3:2
11 25.11. NE 12,00 KŘEPINY HERALEC DAŇHEL 1:6
11 28.11 ST 20,15 JAWA B VALEO B ZÁVIŠKA 2:5
11 29.11 ČT 20,30 B.KÁMEN HASIČI ZÁVIŠKA 9:1
12 6.12. ČT 20,30 VALEO B KŘEPINY SEDLÁČEK 5:6
12 7.12. 20,30 OPATOV B.KÁMEN KOTLIK 6:6
12 9.12. NE 11,15 SLABÝ K ROSSI ZEMEK 6:3
12 9.12. NE 20,00 HASIČI  JAWA B BLAHA T. 4:4
12 4.12. ÚT 20,30 KALHOV B HERÁLEC BLÁHA T. 8:1
13 18.12 ÚT 20,30 JAWA B  OPATOV VANĚČEK 2:0
13 19.12. ST 20,15 KŘEPINY HASIČI KOTLIK 6:3
13 23.12. NE 11,15 ROSSI KALHOV B VANĚČEK  3:5
13 23.12. NE 16,15 HERÁLEC  VALEO B DAŇHEL 2:6
13 26.12 ST 20,15 B.KÁMEN SLABÝ K VANĚČEK 11:4
14 4.1. PA 20,30 HASAIČI HERÁLEC SEDLÁČEK 3:9
14 6.1. NE 10,30 ROSSI B. KÁMEN SEDLÁČEK 2:9
14 6.1. NE 12,15 SLABÝ K JAWA B ZÁVÍŠKA 5:6
14 6.1. NE 15,30 KALHOV B VALEO B ZEMEK 1:4
14 6.1. NE 20,30 OPATOV KŘEPINY KOTLÍK 5:4
15 11.1. 20,30 B.KÁMEN KALHOV B KOTEN 4:1
15 15.1. UT 20,30 VALEO HASIČI ZÁVIŠKA  
15 2.2. SO 14,30 JAWA B ROSSI ZEMEK 6:2
15 20.1. NE 12,15 HERÁLEC OPATOV DEŃHEL 1:9
15 20.1. NE 15,30 KŘEPINY SLABÝ K. DAŇHEL 1:4
16 18.1. 20,15 KALHOV B HASIČI SEDLÁČEK  
16 24.1. ČT 20,30 B. KAMEN JAWA B CHOBOTSKÝ 8:5
16 26.1. SO 19,30 ROSSI KŘEPINY HANOUSEK 4:1
16 27.1. NE 14,45 OPATOV VALEO B ZEMEK 6:3
16 3.2.. NE 10,30 SLABÝ K HERÁLEC VANĚČEK 5:4
17 3.2. NE 10,30 HASIČI OPATOV    
17 3.2. NE 12,15 KŘEPINY B.KÁMEN VANĚČEK 3:18
17 7.2. ČT 20,30 VALEO B SLABÝ K ZAVISKA 2:6
17 8.2. 20,15 JAWA B KALHOV B VANĚČEK 7:0
17 20.2. St 18,30 HERÁLEC ROSSI KOTEN 1:11
18 10.2. NE 12,15 SLABÝ K HASIČI    
18 12.2. ÚT 20,30 JAWA B KŘEPINY KOŘÍEK 3:4
18 15.2. 20,15 B.KAMEN HERÁLEC   20:1
18 17.2. NE 16,45 KALHOV B OPATOV KOTEN 3:9
18 17.2. NE 20,00 ROSSI VALEO B VANĚČEK 6:3
               
  23.2. SO 9,30 B.KAMEN KŘEPINY VANĚČEK 14:4
  23.2. SO 11,15 JAWA B ROSSI DAŃHEL 4:2
  24.2. NE 10,30 OPATOV SLABÝ K. KOTEN 10:3
  24.2. NE 12,15 VALEO  B KALHOV  B DVOŘÁK 5:4
  1.3. 20,15 KŘEPINY B.KAMEN   3:12
  3.3. NE 10,30 ROSSI JAWA  B DAŇHEL 2:3
  3.3 NE 18,00 SLABÝ K. OPATOV VANĚČEK 0:7
  5.3. ÚT 20,30 KALHOV  B VALEO  B VANĚČEK 1:7
  9.3 SO 14,30 B.KAMEN JAWA B KOTEN 7:3
  9.3 SO 16,15 OPATOV  VALEO KOTEN 9:0
  19.3. ÚT 20,30 JAWA B B.KAMEN KOTEN 1:11
  13.3. ST 20,15 VALEO B OPATOV ZÁVIŠKA 2:8
F 23.3 SO 9,30 OPATOV B.KAMEN

KOTLÍK

……….

 
O3 24.3. NE 10,30 VALEO B JAWA B ZÁVIŠKA  
  dohrávka
  změna 
  ZRUŠENO
  ANULOVÁNO
 
 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

Zdeněk Dvořák

774087591

zdkalhov@seznam.cz



Archiv

Kalendář
<< březen / 2019 >>


Statistiky

Online: 5
Celkem: 92103
Měsíc: 5392
Den: 160