Jdi na obsah Jdi na menu
 


DIZKUZE O SOUTĚŽI

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Golman

(Kibuk Opatov, 21. 11. 2017 15:39)

Náš gólman ma registracku jako každý hráč co kdy hrál okres. Má ji od té doby co chytal okres v Jihlavě za Blizardy , nikdy nebyl registrovaný ani na soupisce týmu , který by hrál vyšší soutěž než okres. A to pravidla umožňují.

Re: Golman

(oponent, 21. 11. 2017 17:54)

Nechápu, že zrovna opatovský gólman někomu může vadit. Jsou lepší.

volný hráč

(Jan Halagačka, 31. 8. 2017 13:49)

Zdravim můžu si za někoho zahrát? Loni sem hrál za tým Sean

To jsou časy...

(Michal, 28. 8. 2017 21:06)

Koukám na rozpis FHL a myslím, že by se mohly dát do rospisu každý den ještě tři nebo čtyři zápasy. Do půl šestý ráno času dost... Teď jen přemýšlím, jestli jsem zklamanej nebo nasr..nej...

Fotky?

(Jenda, 7. 3. 2017 9:46)

Budou tu fotky???

Kontumace

(hráč č.15 V.J., 31. 1. 2017 12:39)

Zdravím, šlo by sem do diskuzí psát, proč bylo to, nebo tohle mužstvo kontumováno? Díky z aodpověď.

zajímavá pravidla

(divák, 18. 11. 2016 19:40)

zajímalo by mě proč byl z Jeníkova odstraněn Hodek, když se jiní vesele prohání po kluzišti -- http://www.hokej.cz/hrac/5643--. Starosto,když jsi si vymyslel pravidla, tak je aspon dodržuj -at nejsi všem pro srandu, není to totiž jediný hráč a pokud nevíš použij pana GOOGLA

Re: zajímavá pravidla

(ZD, 19. 11. 2016 18:10)

DÍK .NEVÍM JESTLI JSEM PRO SRANDU ,ALE DĚKUJI ZA UPOZORNĚNÍ ,A TI DALŠÍ ....MŮŽEŠ NAPSAT AŤ SE NEMUSÍM PTÁT GOOGLA

názor na tuto soutěž a dohady okolo

(Tomáš A. - Jawa, 3. 1. 2017 12:52)

Zdravím všechny příznivce " hokeje ".

Myslím si, a nejsem sám, že by si minimálně polovina týmů měla sáhnout do svědomí, protože mají v týmu někoho, kdo tam nemá co dělat a přesto tam je. Špatné vidím i to, že je to i tým, který má organizátora soutěže za hráče. Oni vědí o koho jde, tak to tu nebudu rozebírat.
Abych se ale dostal k podstatě veci. Kdyby opravdu skončili hráči, co nemají být na soupiskách, tak třetina týmů skončí, protože neunesou prohry a radeji nebudou hrát vůbec.
Takže by bylo málo týmů v soutěži. A to nikdo nechce.
Takže se pořád dokola rozebírá, kdo je tam navíc a neměl by tam být.
Ale nikdo s tím stejně nic nedělá a neudělá.
Naopak musím říci, že spousty kluků, co někde hráli a vědí co se může stát za zranění, mají alespoň rozum a s ním i hrají.
Hrají mnohem víc hokej, než aby se snažili někoho někde trefit u mantinelu, nebo mu dát někde strom.
Spousty lidí, co se snaží hrát hokej ( někdy to s hokejem nemá vůbec nic společného) nevědí, nebo jim nedocházi fakt, že většina kluků si to jde zahrát, aby si udělali žízeň na pivo. A že musí druhý den jít pracovat.
Bohužel, takových kluků kteří u toho i přemýšlí není v této soutěži mnoho. A také to tak vypadá.
Pár lidí by se mělo nad sebou zamyslet !!!
Na závěr přeji všem do nového roku jen to nejlepší, hodně zdraví a štěstí, ať se jim vyhýbají zranění a nový rok je lepší než byl ten loňský.
PS: Jedná se o můj pohled na celou tuto soutěž, a o můj názor.

Re: názor na tuto soutěž a dohady okolo

(ORGANIZÁTOR, 4. 1. 2017 0:42)

(Špatné vidím i to, že je to i tým, který má organizátora soutěže za hráče)JÁ HOKEJ NEHRAJI TAK NEVÍM JAK JSI TO MYSLEL, (oni)A NEVÍM O KOHO JDE JÁ SE JMENUJI ZDENĚK DVOŘÁK A NEHRAJI. DALŠÍ VĚC JE TA NAPIŠ MI TU TŘETINU LIDÍ O KTERÝCH VÍŠ ŽE V TÉ KERÉ SOUĚŽI NEMOHOU BÝT !NAPIŠ MI TY LIDI JMENUJ KDYŽ O NICH TAK JISTĚ VÍŠ A DOKAŽEŠ JIM TO JÁ S NIMI POTOM MOHU NĚCO DĚLAT A NEBUDE SE TEDA O TOM JENOM MLUVIT A HRA NĚKTERÝCH HRÁČŮ JA PŘECE NEOVLIVNÍM Pár lidí by se mělo nad sebou zamyslet !!! I TO JÁ TÉŽ ZDÍLIM ALE NEOVLIVNÍM .ZD

Re: Re: názor na tuto soutěž a dohady okolo

(Tomáš A.-Jawa , 4. 1. 2017 11:13)

Tak pokud nehrajes, tak to se omlouvám. Viděl jsem stejné jméno na soupisce Kalhova.
A nepsal jsem, že třetina lidí tam nemá být, ale že třetina týmu by skončila nemít tam "hráče"
A nebylo to cílené na tebe, ale na celou soutěž všeobecně.

Re: zajímavá pravidla

(..., 23. 11. 2016 8:58)

Zdar, borec ve 20 letech 2x seděl za duklu a proto nemůže hrát o 11let později hobby hokej?? Hrozná parta ubrečených žebráků z Jeníkova!!

Re: Re: zajímavá pravidla

(Mares, HC Brtna, 24. 11. 2016 8:52)

Souhlas....

Re: Re: Re: zajímavá pravidla

(simir, 13. 12. 2016 9:59)

Nechápu co tady řešíte, jaká ubrečená parta! Když Hodek hrál, tak jste pí....li skoro všichni, ale neměli jste na co! On hrál, protože mu to pravidla umožňovala. Teď jste si je změnily, aby nemohli hrát ligový hráči. Někomu se to nelíbilo, ale většině ANO!!! Tak se těch pravidel držte a nezkoušejte něco takového, jestli hrál 2x nebo 10x nebo 100krát!!!

Re: Re: zajímavá pravidla

(Hráč 53 HC Větrný Jeníkov, 13. 12. 2016 21:39)

Anonymně to se to píše. Hrdino...

Olešná-Smrčná a č.20

(Kratochvíl, 28. 12. 2016 13:59)

Dlouho jsem přemýšlel,zda-li vůbec psát svůj komentář,ale pokaždé když si vzpomenu na okamžik,který je pro mně absolutně nepochopitelný a který snad i hraničí s trestným činem,jsem se rozhodl že zveřejním svoje pocity.Ve čtvrtek 22.12 2016 Jsme hráli (Olešná) vs Smrčná zbývali asi tři min.do konce a vedli jsme tuším o gól,fauloval jsem ujíždějícího hráče Smrčné (č.20),na naší modré čáře,tím,že jsem mu hokejkou zahákoval nohu.Šlo o jasný faul kterého jsem si byl vědom,jenže rozhodčí to zřejmě neviděl a faulovaný hráč Smrčné (20) to nesl tak těžce,že mě dojel a bez jakékoli možnosti,se na úder připravit mě zezadu krosčekoval do krku,po krátkém bezvědomí jsem se probral na ledě a přemýšlel,zda je to pravda.Dnes je to pět dní od momentu,kdy jsem se znovu narodil,hlava mě bolí a za uchem a na krku mám bouli.Vánoce jsem,naštěstí,oslavil se svojí rodinou ale co stačilo aby mi dotyčný třeba úmyslně srazil vaz???Hokej jsem závodně nikdy nehrál a myslím si že to není ani podstatný.Rád si jdu zahrát hokej,rád vyhrávám ale né za každou cenu.

zajímavá pravidla

(hráč, 24. 12. 2016 18:06)

nejúsměvnější na tom je to ... že hráči tipu Hodek... co si šel udělat na led žízeň.... je zakázáno hrát... a hrajou tam tipy hráčů ... co mají před očima tmu a zákroky některé hraničí s mrzačením... viz - naražení na mantinel, sekání přes ruce, hokejka v obličeji atd. ! Hrajme tvrdě ... ale čistě...


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

Zdeněk Dvořák

774087591

zdkalhov@seznam.czArchiv

Kalendář
<< leden / 2019 >>


Statistiky

Online: 4
Celkem: 81002
Měsíc: 5000
Den: 222