Jdi na obsah Jdi na menu
 


SILVER LIGA

po. NÁZEV TÝMU P. Z VÝ. RE. PR. BOD. SKÓRE RO
1 HC VALEO A 16 15 1 0 31 126:47 +79
2 HC DHM 16 12 1 3 25 91:41 +49
3 HC JEŽCI 16 11 3 2 25 81:49 +32
4 HC KOBEROVICE 16 10 1 5 21 85:49 +36
5 HC JIŘÍN 16 8 1 7 17 115:83 +32
6 HC SRŠNI KEJŽLICE 16 5 1 10 11 66:89 -23
7 HC DRACI 16 4 2 10 10 68:95 -27
8 HC JAWA TEAM 16 2 1 13 5 32:130 -98
9 HC DVORCE 16 0 1 15 1 32:110 -78

 

K DAT DEN ČAS DOMÁCÍ HOSTÉ ROZHODČÍ VÝS.
1 8.9. SO 20,30 DHM JEŽCI KOTLÍK 4:1
1 9.9. NE 20,30 HAMB.TEN JIŘÍN ZEMEK 6:5
1 12.9 ST 20,15 KEJŽLICE JAWA A SEDLAČEK 5:0
1 13.9 ČT 20,30 VALEO DVORCE ZÁVIŠKA 12:0
1 16.9 NE 19,30 KOBEROVICE ZBILIDY HANOUSEK 11:1
2 18.11. NE 9,30 ZBILIDY KEJŽLICE KOTLÍK 2:17
2 22.9. SO 20,15 DRACI HAMB.TEN VANĚČEK  5:10
2 23.9. NE 9,30 JAWA DHM VANĚČEK 1:12
2 23.9. NE 11,15 JIŘÍN VALEO A VANĚČEK 3:7
2 23.9. NE 14,30 DVORCE KOBEROVICE HANOUSEK 2:10
3 30.9. NE 9,30 VALEO A DRACI VANĚČEK 7:4
3 30.9. NE 11,15 JEŽCI JAWA DANHEL 5:2
3 30.9. NE 14,30 DHM ZBILIDY DANHEL 13:4
3 30.9. NE 16,15 KOBEROVICE JIŘÍN HANOUSEK 6:5
3 30.9. NE 18,15 KEJŽLICE DVORCE KOTLÍK 7:4
4 6.10. SO 15,30 HAB.TEN VALEO A DAŃHEL 3:6
4 6.10 SO 20,00 DRACI KOBEROVICE HANOUSEK 1:13
4 7.10. NE 11,15 DVORCE DHM DANHEL 2:4
4 30.12. NE 17,00 ZBILIDY JEŽCI    
4 7.10. NE 16,15 JIŘÍN KEJŽLICE KOŘÍNEK 4:3
5 11.10. ČT 20,30 JAWA ZBILIDY VANĚČEK 2:8
5 13.10. SO 14.30 KOBEROVICE HABU.TEN DAŇHEL 5:0 K
5 14.10. NE 9,30 JEŽCI DVORCE VANĚČEK 5:2
5 14.10 NE 18,15 KEJŽLICE DRACI DAŇHEL 3:7
5 14.10. NE 20,00 DHM JIŘÍN HANOUSEK 8:4
6       HABU TEN KEJŽLICE    
6 21.10. NE 11,15 DVORCE JAWA A DAŇHEL 3:4
6 21.10. NE 14,45 DRACI DHM HADRAVA 1:4
6 21.10. NE 16,30 JIŘÍN JEŽCI BAŽO 3:6
6 21.10 NE 20,15  VALEO A KOBEROVICE VANĚČEK 6:4
7       DHM HABU TEN    
7 27.10. SO 16,15 ZBILIDY DVORCE ZÁVIŠKA 7:7
7 28.10. NE 9,30 KEJŽLICE VALEO A VANĚČEK 3:14
7 28.10 NE 11,15 JAWA A  JIŘÍN VANĚČEK 3:16
7 4.11. NE 14,30 JEŽCI DRACI KOTEN 5:2
8 2.11. 20,30 KOBEROVICE KEJŽLICE ZAVISKA 6:2
8 3.11. SO 12,15 JIŘÍN ZBILIDY DAŇHEL 5:13
8 30.1. ST 20,15 VALEO A DHM KOTLIK 3:2
8       HABU TEN JEŽCI    
8 10.11. SO 14,30 DRACI JAWA KOTEN 3:3
9 11.11. NE 20,00 DVORCE JIŘÍN VANEČEK 3:9
9 15.11 ČT 20,30 ZBILIDY DRACI VANĚČEK 2:8
9 16.11. 20,30 DHM KOBEROVICE VANĚČEK 6:1
9 17.11. SO 14,30 JEŽCI VALEO A VANĚČEK 3:5
9       JAWA A HABU TEN    
10 23.11. 20,30 VALEO  JAWA A VANĚČEK 8:2
10 24.11 SO 12,30 KOBEROVICE JEŽCI DAŇHEL 2:2
10 24.11. SO 19,45 DRACI DVORCE BLAHA T. 6:2
10       HABU TEN ZBILIDY    
10 25.11. NE 15,15 KEJŽLICE DHM VANĚČEK 0:5
11 30.11. 20,30 JIŘÍN DRACI VANĚČEK 12:3
11 1.12. SO 12,15 JAWA A KOBEROVICE DVOŘÁK 1:10
11 2.12. NE 11,15 JEŽCI KEJŽLICE ZÁVIŠKA 4:2
11       ZBILIDY  VALEO A    
11       DVORCE HABU.TEN    
               
12       JIŘÍN HABU TEN    
12 8.12 SO 19,45 JAWA A  KEJŽLICE BLAHA 3:10
12 8.12 SO 11,15 DVORCE VALEO A HENDRICH 2:8
12       ZBILIDY KOBEROVICE    
12 8.12. SO 14,30 JEŽCI DHM ZEMEK 5:5
13       HABU.TEN DRACI    
13 14.12 20,30 KOBEROVICE DVORCE VANĚČEK 5:0
13 16.12. NE 9,30 DHM JAWA A VANĚČEK 9:0
13       KEJŽLICE ZBILIDY    
13 16.12. NE 14,30  VALEO A JIŘÍN DAŇHEL 12:5
14 22.12 SO 11,15 JIŘÍN KOBEROVICE KOŘÍNEK 7:2
14 22.12. SO 20,30 DRACI VALEO A   7:13
14       ZBILIDY DHM    
14 23.12 NE 18,15 JAWA A JEŽCI BÁRTA 8:3
14 23.12 NE 9,30 DVORCE KEJŽLICE VANĚČEK 4:5
15       VALEO A HABU TEN    
15       JEŽCI ZBILIDY    
15 27.12 ČT 20,30 KOBEROVICE DRACI HANOUSEK 4:3
15 28.12 20,30 KEJŽLICE JIŘÍN KOTLÍK 6:6
15 29.12 SO 19,45 DHM DVORCE HANOUSEK 8:2
16 5.1. SO 9,30 DVORCE JEŽCI VANĚČEK 1:8
16 5.1. SO 11,15 DRACI  KEJŽLICE VANĚČEK 4:6
16 5.1. SO 13,00 JIŘÍN DHM VANĚČEK 6:9
17 10.1. ČT 20,30 KOBEROVICE VALEO A ZÁVIŠKA 0:5K
17 13.1. NE 10,30 JEŽCI JIŘÍN KOTEN 5:4
17 13.1. NE 12,15 JAWA A DVORCE CHOBOTSKÝ 3:1
17 13.1. NE 19,30 DHM DRACI DAŃHEL 4:3
18 17.1. ČT 20,30 VALEO A KEJŽLICE KOTLÍK 5:4
18 20.1. NE 20,30 JIŘÍN JAWA  A ZEMEK 11:1
18 20.1. NE 10,30 DRACI  JEŽCI KOTEN 3:8
19 29.1. ÚT 20,30 KEJŽLICE KOBEROVICE KOTLIK 6:3
19 26.1. SO 12,15 DHM VALEO A HANOUSEK 7:3
19 31.1. ČT 20,30 JAWA  A DRACI VANĚČEK 2:9
20 1.2. PA 20,15 KOBEROVICE DHM KOTLIK 5:1
20 2.2. SO 9,30 JIŘÍN DVORCE ZEMAN 13:1
20 3.2. NE 17,15 VALEO  A JEŽCI BLAHA 3:3
21 9.2. SO 11,15 JEŽCI KOBEROVICE DVOŘÁK 3:2
21 10.2. NE 10,30 JAWA A VALEO A KOTEN 2:11
21 10.2. NE 18,00 DVORCE DRACI JELETZ 3:3
21 10.2 NE 19,45 DHM KEJŽLICE BLAHA 7:1
22 16.2. SO 19,45 KOBEROVICE JAWA A CHOBOTSKY 10:2
22 17.2 NE 14,45 KEJŽLICE JEŽCI DVORAK 6:10
22 21.2 ČT 20,30 DRACI JIŘÍN ZÁVIŠKA 9:6
               
  24.2. NE 17,15 KOBEROVICE JIŘÍN KOTEN 6:6
  24.2. NE 20,30 DHM DRACI VANĚČEK 13:0
  26.2 ÚT 20,30 VALEO A JAWA A VANĚČEK 12:3
  27.2. ST 20,15 JEŽCI KEJŽLICE KOTLÍK 6:5
  2.3 SO 15,15 DRACI DHM HENDRICH 4:11
  3.3 NE 16,00 KEJŽLICE JEŽCI VANĚČEK 6:6
  3.3 NE 19,45 JIŘÍN KOBEROVICE VANĚČEK 5:4
  7.3. ČT 19,00 JAWA A  VALEO A KOTEN 1:10
  13.3 ST 18,30 VALEO JIŘÍN KOTEN 5:11
  10.3. NE 20,30 DHM  JEŽCI KOTLÍK 3:1
  17.3. NE 18,30 JIŘÍN VALEO KOTLIK 6:7 /1:2
  17.3. NE 20,15 JEZCI DHM KOTLIK 3:4
F 23.3. SO 12,00 DHM VALEO

DVOŘÁK

KOTLÍK

 
O3 24.3. NE 13,15 JEŽCI JIŘÍN VANĚČEK  
      DOHRÁVKY ODLOŽENÝCH ZÁPASŮ     
    PŘEDEHRÁVKA    
    odstoupení ze soutěže    
    ANULOVÁNO    

změny posun

 
 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

Zdeněk Dvořák

774087591

zdkalhov@seznam.cz



Archiv

Kalendář
<< březen / 2019 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 92097
Měsíc: 5391
Den: 158