Jdi na obsah Jdi na menu
 


DIZKUZE O SOUTĚŽI

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Okoho jde.

(Drby, 28. 3. 2018 16:13)

Jebna paní povídala

FAIR PLAY

(FAIR PLAY, 25. 3. 2018 23:44)

Nastoupit do finále s registrovanýma hráčema,když jste před tím za to vyřadili Bílý Kámen? Ubohost. Tým Kalhova by se měl přejmenovat na Čurákov. Že vás takový vítězství těší. Jste banda primitivů v čele s panem Dvořákem. Gratujeme k předem jasnému 1. místu. Vylízanci!!!!!

Re: FAIR PLAY

(fair play, 26. 3. 2018 10:27)

a registrovaný hráč byl kdo?

Oprava

(Zdeněk Kubík HC Slavoj Opatov, 26. 3. 2018 7:31)

Oprava údajů HC Slavoj Opatov - HC Kalhov B měli jen jednoho dříve registrovaného hráče . Omlouvám se Zdeněk

Finále

(Petr Andres , 23. 3. 2018 22:35)

A tak to panu Dvořákovi a jeho "šampionům" z Kalhova přejme.
P. S. když to nejde výkonem, tak to jde papírem!

Re: Finále

(Pavel, 25. 3. 2018 12:31)

Co to tady meleš za hovna. Když jste tak dobrý, tak co tady děláte mezi lidma co hokej nikdy nehráli. Dělá ti dobře ty hvězdo si tahat triko proti padesáti letým chlapům, kteří nikde hokej ani nic podobnýho nehráli.Být tebou tak si strčím hlavu do prdele a držím zobák. Jenom takhle ukazuješ, co seš za tupce.

Re: Re: Finále

(Tomáš Navrkal, 26. 3. 2018 6:57)

Když někoho neznáš, tak ho nesuď! Petr nikdy nehrál hokej závodně. Je typický rybnikář.

Pan treneeeeeeeer

(Vachy, 25. 3. 2018 14:28)

Příští rok bude lepší když pan,,Trenér" Dvořák v září rovnou řekne Kalhov to vyhraje,zbytek at si zahraje o druhej flek.aspon se z toho pak nemusí delat taková komedie.Tak doufejme ,ze to co potreboval si dokazal

Semifinále

(Zdeněk Kubík HC Slavoj Opatov, 25. 3. 2018 13:43)

Zdar chlapi nechtěl jsem se do téhle diskuse vůbec zapojovat . Ale když čtu jak tady cupujete B.Kámen a hajite Kalhov tak musím. Včera jsme odehráli finále s Kalhovem a prohráli 7:2. Vůbec nás nemrzí prohra a jsme rádi že jsme ne klesly na úroveň Kalhova který měl v týmu také dva registrované hráče (rozdíllové hráče) o kterých jsme věděli , kteří hráli i semifinále proti B . Kameni . A finále odehráli a nesnižili jsme se k takové ubohosti a zápas nekontumovali. Jsem hrdej na náš tým jak k tomu přistoupil a bojoval i když bylo jasný že takhle postavený tým Kalhova nelze za dodržení pravidel soutěže porazit. Sportu zdar a v září zas na ledě. Zdeněk

Semifinále

(Petr Andres , 25. 3. 2018 13:11)

S tím, že sme porušili pravidla, tomu se samozřejmě nebráníme. Nám jde o podrazácke praktiky pana Dvořáka, který si nevidí do pusy a říká každému to, co chce slyšet.
Malé vysvětlení (a příklad řešení situace panem Dvořákem) : Dva kluci kterých se to týká hráli pár zápasů za Fan Club B, máme je na soupisce od samého počátku týmu BK. Po kauze Pařízek (2 sezóny zpět) nám pan Dvořák volal, že byl upozorněn, že máme v sestavě regis. hráče. Sami sme byli zaskočeni, ověřili sme si informace a vše přiznali. Jeho odpověď na naše vysvětlení byla cca : Chlapi dobrý, vím teda o tom, ale nebudeme z toho dělat aféru.
To bylo jedinkrát a naposled, co to s náma řešil.
Samozřejmě ve čtvrtek na ledě vše popřel. Jednoznačně stál za týmem Kalhov a za naší kontumací.
Ovšem nejvíc sme se pobavili, když jsme po něm chtěli vyjádření k našemu protestu. Dozvěděli sme se- Chlapi já nic, to oni, nic nebylo připravené dopředu, (i když papír se jménama už byl vytištěn) to jenom oni já nic já muzikant.

Kdyby si stál za názorem a řekl chlapi kurva takhle to prostě bude a nazdar, tak neřeknu ani popel.

Jak to vidim ja

(Jozin Koch, 25. 3. 2018 9:58)

Zdravim, Kalhov dobruslil do finále zaslouženě, 1 finálový zápas s Kamenem prohrál ostudně. 2 finálový zápas vyhrál Kalhov, to že Kamen nebyl čistý se vědělo.Několikrát byl na tuto situaci upozorněn organizátorem. Bez odezvy.Kalhov do zápasu nastoupil, vyhrál a vůbec mě nepřipadá, že Kalhov by měl být tým, který udělal něco nefér. Kamen nemá nárok dělat uraženou Zagorku at vyvrátí, že tam neměl kluky, kteří tam nemají hrát a výrok pana rozhodčiho Kotlika že hokejbalový reprezentačni golman Kalhova nemá v soutěži co dělat je nesmyslný, jsou tam lepši golmani, nechci nikoho urazit ani vyzdvihnout,zdravím fair play a pro všechny, vždy bez zranění domů, at se všem daří, tak jsme první no a co. Jožin

Sokol

(Mihal, 25. 3. 2018 8:13)

Mohl by mi někdo ze zde se vyjadřujících objasnit proč za tým Bílého kamene nastoupili dva hráči neoprávněně proti pravidlům. A pokud tomu tak opravdu bylo, jak vypovídá zápis, tak plně podporuji rozhodnutí kontumace. A hráči BK by měli začít chodit kanálama, protože tohle je teda po ně pořádná ostuda.

Příklad dětem

(Fanoušek, 24. 3. 2018 23:21)

Dobrý den, ve čtvrtek jsem se byl podívat s prckem na semifinále Kalhov a Kámen a to co se stalo mě totálně dostalo. Mrzí mě, že se nerozhodlo na hřišti, ale připravovaným tahem Kalhova. Jak máme dětem vysvětlit, že mají hrát hokej, chut' vyhrávat a pak vidí, že se dá vyhrát i podvodem. Nemůžeme se divit, že náš hokej je v situaci jaký je, když dáváme příklad mladým jak se dá vyhrát. Je mi z toho smutno. Myslím si, že by jsme měli jít dětem příkladem a neukazovat jim cestu jak se to nemá dělat. Nejsmutnější je, že se to děje na amatérské úrovni, lidi, kteří ten sport dělají pro radost a ne pro peníze.

Re: Příklad dětem

(Jan, 25. 3. 2018 1:16)

Ty vole.Jak tohle v zemi, ve ktery vladne Babiš muzes jenom vyslovit. Na to uz musis byt zvyklej ze si kazdej pomuže jak muže. A když to umožńují pravidla, tak proč ne.Pokud by byl Býlej Kamen čistej tak by Kalhov nezmohl nic ne. Tak najděte něco na hráče Kalhova a budou taky nahraný. Nejsem hráč, ani fanoušek Kalhova.Ale chápu jednu věc. Kde není žalobce, není ani soudce.A možnost googlu ma každej.

Finále

(Tomáš, 23. 3. 2018 21:16)

Koukám jak blázen,Kalhov si musí finále bronz ligy udělat podvodem,protože na to jinak nemá.Jsou to ubožáci.

Hokejky

(Tomas Koubek, 23. 3. 2018 10:10)

Prodam 2 nove hokejky(možno i jednotlivě) Sullov Dallas 125. Kontakt: e-mail: rosso@email.cz

Kontumace

(PLAY-OFF, 9. 3. 2018 9:07)

Jak to teda bude v PO se Smrčnou? Seberou se jí body, když hraje celou sezonu někdo, kdo neni na soupisce? Jen tak se ptám.

Re: Kontumace

(Hrac, 10. 3. 2018 6:19)

Tak buď prosím tě konkrétní. Kdo tedy podvádí. A v případě, že tomu tak je tak by měli být potrestaní.

Re: Re: Kontumace

(Martin, 12. 3. 2018 8:31)

Pokud to nikdo nenapíše do zápisu o utkání tak není co trestat.

Re: Re: Re: Kontumace

(PLAY-OFF, 20. 3. 2018 13:28)

Tady už není chuť někoho kontrolovat. Jeníkov je ze hry, o to šlo a teď už je to p. D.......i fuk. 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

Zdeněk Dvořák

774087591

zdkalhov@seznam.czArchiv

Kalendář
<< leden / 2019 >>


Statistiky

Online: 5
Celkem: 80992
Měsíc: 4994
Den: 222