Jdi na obsah Jdi na menu
 


DIZKUZE O SOUTĚŽI

PROSÍM KDYŽ  SEM NĚCO PÍŠETE

              TAK SLUŠNĚ !!!!

LASKAVĚ SE PODEPISUJTE !!!

A VZÁJEMNĚ SE NEURÁŽEJTE !!!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: Finále

(Tomáš Navrkal, 26. 3. 2018 6:57)

Když někoho neznáš, tak ho nesuď! Petr nikdy nehrál hokej závodně. Je typický rybnikář.

Pan treneeeeeeeer

(Vachy, 25. 3. 2018 14:28)

Příští rok bude lepší když pan,,Trenér" Dvořák v září rovnou řekne Kalhov to vyhraje,zbytek at si zahraje o druhej flek.aspon se z toho pak nemusí delat taková komedie.Tak doufejme ,ze to co potreboval si dokazal

Semifinále

(Zdeněk Kubík HC Slavoj Opatov, 25. 3. 2018 13:43)

Zdar chlapi nechtěl jsem se do téhle diskuse vůbec zapojovat . Ale když čtu jak tady cupujete B.Kámen a hajite Kalhov tak musím. Včera jsme odehráli finále s Kalhovem a prohráli 7:2. Vůbec nás nemrzí prohra a jsme rádi že jsme ne klesly na úroveň Kalhova který měl v týmu také dva registrované hráče (rozdíllové hráče) o kterých jsme věděli , kteří hráli i semifinále proti B . Kameni . A finále odehráli a nesnižili jsme se k takové ubohosti a zápas nekontumovali. Jsem hrdej na náš tým jak k tomu přistoupil a bojoval i když bylo jasný že takhle postavený tým Kalhova nelze za dodržení pravidel soutěže porazit. Sportu zdar a v září zas na ledě. Zdeněk

Semifinále

(Petr Andres , 25. 3. 2018 13:11)

S tím, že sme porušili pravidla, tomu se samozřejmě nebráníme. Nám jde o podrazácke praktiky pana Dvořáka, který si nevidí do pusy a říká každému to, co chce slyšet.
Malé vysvětlení (a příklad řešení situace panem Dvořákem) : Dva kluci kterých se to týká hráli pár zápasů za Fan Club B, máme je na soupisce od samého počátku týmu BK. Po kauze Pařízek (2 sezóny zpět) nám pan Dvořák volal, že byl upozorněn, že máme v sestavě regis. hráče. Sami sme byli zaskočeni, ověřili sme si informace a vše přiznali. Jeho odpověď na naše vysvětlení byla cca : Chlapi dobrý, vím teda o tom, ale nebudeme z toho dělat aféru.
To bylo jedinkrát a naposled, co to s náma řešil.
Samozřejmě ve čtvrtek na ledě vše popřel. Jednoznačně stál za týmem Kalhov a za naší kontumací.
Ovšem nejvíc sme se pobavili, když jsme po něm chtěli vyjádření k našemu protestu. Dozvěděli sme se- Chlapi já nic, to oni, nic nebylo připravené dopředu, (i když papír se jménama už byl vytištěn) to jenom oni já nic já muzikant.

Kdyby si stál za názorem a řekl chlapi kurva takhle to prostě bude a nazdar, tak neřeknu ani popel.

Jak to vidim ja

(Jozin Koch, 25. 3. 2018 9:58)

Zdravim, Kalhov dobruslil do finále zaslouženě, 1 finálový zápas s Kamenem prohrál ostudně. 2 finálový zápas vyhrál Kalhov, to že Kamen nebyl čistý se vědělo.Několikrát byl na tuto situaci upozorněn organizátorem. Bez odezvy.Kalhov do zápasu nastoupil, vyhrál a vůbec mě nepřipadá, že Kalhov by měl být tým, který udělal něco nefér. Kamen nemá nárok dělat uraženou Zagorku at vyvrátí, že tam neměl kluky, kteří tam nemají hrát a výrok pana rozhodčiho Kotlika že hokejbalový reprezentačni golman Kalhova nemá v soutěži co dělat je nesmyslný, jsou tam lepši golmani, nechci nikoho urazit ani vyzdvihnout,zdravím fair play a pro všechny, vždy bez zranění domů, at se všem daří, tak jsme první no a co. Jožin

Sokol

(Mihal, 25. 3. 2018 8:13)

Mohl by mi někdo ze zde se vyjadřujících objasnit proč za tým Bílého kamene nastoupili dva hráči neoprávněně proti pravidlům. A pokud tomu tak opravdu bylo, jak vypovídá zápis, tak plně podporuji rozhodnutí kontumace. A hráči BK by měli začít chodit kanálama, protože tohle je teda po ně pořádná ostuda.

Příklad dětem

(Fanoušek, 24. 3. 2018 23:21)

Dobrý den, ve čtvrtek jsem se byl podívat s prckem na semifinále Kalhov a Kámen a to co se stalo mě totálně dostalo. Mrzí mě, že se nerozhodlo na hřišti, ale připravovaným tahem Kalhova. Jak máme dětem vysvětlit, že mají hrát hokej, chut' vyhrávat a pak vidí, že se dá vyhrát i podvodem. Nemůžeme se divit, že náš hokej je v situaci jaký je, když dáváme příklad mladým jak se dá vyhrát. Je mi z toho smutno. Myslím si, že by jsme měli jít dětem příkladem a neukazovat jim cestu jak se to nemá dělat. Nejsmutnější je, že se to děje na amatérské úrovni, lidi, kteří ten sport dělají pro radost a ne pro peníze.

Re: Příklad dětem

(Jan, 25. 3. 2018 1:16)

Ty vole.Jak tohle v zemi, ve ktery vladne Babiš muzes jenom vyslovit. Na to uz musis byt zvyklej ze si kazdej pomuže jak muže. A když to umožńují pravidla, tak proč ne.Pokud by byl Býlej Kamen čistej tak by Kalhov nezmohl nic ne. Tak najděte něco na hráče Kalhova a budou taky nahraný. Nejsem hráč, ani fanoušek Kalhova.Ale chápu jednu věc. Kde není žalobce, není ani soudce.A možnost googlu ma každej.

Finále

(Tomáš, 23. 3. 2018 21:16)

Koukám jak blázen,Kalhov si musí finále bronz ligy udělat podvodem,protože na to jinak nemá.Jsou to ubožáci.

Hokejky

(Tomas Koubek, 23. 3. 2018 10:10)

Prodam 2 nove hokejky(možno i jednotlivě) Sullov Dallas 125. Kontakt: e-mail: rosso@email.cz

Kontumace

(PLAY-OFF, 9. 3. 2018 9:07)

Jak to teda bude v PO se Smrčnou? Seberou se jí body, když hraje celou sezonu někdo, kdo neni na soupisce? Jen tak se ptám.

Re: Kontumace

(Hrac, 10. 3. 2018 6:19)

Tak buď prosím tě konkrétní. Kdo tedy podvádí. A v případě, že tomu tak je tak by měli být potrestaní.

Re: Re: Kontumace

(Martin, 12. 3. 2018 8:31)

Pokud to nikdo nenapíše do zápisu o utkání tak není co trestat.

Re: Re: Re: Kontumace

(PLAY-OFF, 20. 3. 2018 13:28)

Tady už není chuť někoho kontrolovat. Jeníkov je ze hry, o to šlo a teď už je to p. D.......i fuk.

kontumace.

(Láda, 10. 1. 2018 22:19)

Tak proč čejeni bonzujete že vam dal Hodek 5 golů a na jeden přihrál? Když vám nevadí.

Re: kontumace.

(Mihal, Sokol, 16. 1. 2018 13:33)

Milý Láďo,

nějak jsem nepochopil tvůj příspěvek. :-)

Hodek je kategorie sama pro sebe, to si musí sáhnout do svědomí ty kterých se to týká. Oba zápasy proti nám hráli a žádný jsme nekontumovali. A ohledně zápisu v zásadě šlo o lživý zápis ze strany VJ a tak jsem jej uvedl na pravou míru tak jak dle skutečnosti bylo. Takže si laskavě nejprve rozmysli co napíšeš a odpust si ta silná slova. Nebudeš pak vypadat jako blbec...

Ježci

(Sršeň, 15. 1. 2018 15:11)

Co by se od Ježků dalo čekat. Cca před 10ti lety to bylo to samé proti nám - jeden z našich hráčů odehrál dva zápasy sezónu před tím za juniorku ve Světlé. Ani my jsme to tehdy nevěděli :-) a body byly fuč

Kdo chce psa bít, hůl si najde. Kdo si chce žízeň dělat, led si těžko najde, když na vola narazí.

Dodržování pravidel - vedení ligy

(Větrný Jeníkov, 9. 1. 2018 19:21)

Větrný Jeníkov má kontumované veškeré body... nechápu??? V jiných týmech "golden" jsou i hráči v rozporu s pravidly a kontumace všech bodů se neprovedla. Proč ? Pro všechny týmy jsou stejná pravidla a vedení ligy(Zdeněk Dvořák), který pravidla vytvořil by je měl dodržovat. Minulý rok byl upozorňován na nesoulad s pravidly ligy a kontumace všech bodů neproběhla, proč ?? Žádám, aby pro všechny týmy byla stejná pravidla a došlo k odečtení bodů u všech týmů, nebo body byly navráceny zpět Větrnému Jeníkovu. Hrajeme FHL anebo o pohár "Kalhova"?

Re: Dodržování pravidel - vedení ligy

(Jiný tým, 9. 1. 2018 20:47)

Hodek nám nevadí a taky jsme Jeníkov nikdy nekontumovali . Pro každý tým jiná pravidla... Asi dle oblíbenosti...

Re: Re: Dodržování pravidel - vedení ligy

(Hráč, 9. 1. 2018 21:33)

Mě osobně a našemu týmu, také nevadí. Podívejte se na ostatní mladší :-) hráče! Kdo ví přesně kolik hráčů v golden také nemá co dělat. Je to golden, tak ať zde hrají ty nejlepší!!! A za dodržování pravidel by se měl chytit hlavně za nos asi již zmiňovaný pan Dvořák!!! Vloni se měli mazat Smrčné také všechny body za nastupování hráče, který za ně nesměl nastupovat a i přes několik upozornění se s tím nic nedělo!!! Letos se tak děje ve více týmech a schytá to jen Jeníkov. Spíše to vypadá, jako by se někdo za něco.......a ze zásady proti někomu si dělal pravidla sám pro sebe! Mě je to jedno, ale mělo by to být především férové pro všechny. 

 

Portrét


Poslední fotografie


Kontakt

Zdeněk Dvořák

774087591

zdkalhov@seznam.czArchiv

Kalendář
<< červen / 2019 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 99019
Měsíc: 1712
Den: 77